Gebufferde VPN-beoordeling – Bijgewerkt 2020

Gebufferde VPN-beoordeling

Gebufferde VPN is een middelmatige service die redelijk zou zijn als het zijn privacybeleid zou vastleggen. Bovendien is het eigendom ook in donkere wolken geworpen, wat ons afraadt deze service te gebruiken. Lees onze volledige Buffered VPN-recensie voor de details.


beste VPN-beoordelingen

Ons laatste uitje met Buffered VPN was enige tijd geleden, maar sindsdien is er veel veranderd. Een vermeende eigendomswijziging heeft veel nieuwe vragen opgeleverd, waarvan de ergste is of je elke VPN-recensie die je leest kunt vertrouwen. Lees ons artikel over de links tussen BestVPN.com en Buffered VPN voor meer hierover.

In onze gebufferde VPN-beoordeling gaan we een eerlijke kans geven aan de service die we in het verleden als ‘oké’ hebben beoordeeld. We bespreken functies, prijzen, gebruiksgemak, snelheid, beveiliging, privacy, streamingprestaties, serverlocaties en klantenservice voordat we ons oordeel vellen.

Zelfs zonder de privacyproblemen die we in deze recensie zullen schetsen, is het moeilijk voor ons om een ​​aanbeveling te doen. Het servernetwerk is klein, de snelheden zijn niet consistent en er zijn geen noemenswaardige functies om aan te sleutelen. Het kan sommigen aanspreken, maar in een wereld waar VPN’s om elke hoek opduiken, valt Buffered VPN niet op.

Gebufferde VPN-schuifregelaar 1

Gebufferde VPN-schuif 2

Gebufferde VPN-schuif 3

Gebufferde VPN-schuif 4

Gebufferde VPN-schuifregelaar 5

Vorige

De volgende

Sterke punten & Zwakke punten

Alternatieven voor gebufferde VPN

Kenmerken

Gebufferde VPN heeft nauwelijks functies buiten wat we als essentieel beschouwen voor een VPN. De meeste tools in de interface zijn nieuwigheden die gemakkelijk online te vinden zijn en hoewel we de gemakkelijke toegang op prijs stellen, geven we de voorkeur aan wat meer handige functies.

Gelukkig is er nog steeds een killswitch. Het is standaard niet ingeschakeld, maar heeft nog steeds dezelfde functie. Als de VPN mislukt, zal de killswitch je internetverbinding activeren en verbreken. Het is een bijzonder belangrijke functie voor torrenters en mensen die censuur proberen te omzeilen, daarom heeft elke provider in onze beste VPN-services voor China-gids het.

Buiten dat is er niet veel te noemen. De enige andere functies zijn een firewalltest en snelheidstest, en de laatste is teleurstellend in vergelijking met andere snelheidstestfuncties – lees onze Astrill-recensie om te zien hoe deze moet worden geïmplementeerd. De snelheidstestfunctie van de gebufferde VPN is nauwkeurig, maar kan slechts op één locatie tegelijk worden uitgevoerd.

buffervpn-review-speed-test

Een functie die het echter erg mist, is split-tunneling. Hoewel niet de meest voorkomende functie onder VPN’s, hebben ExpressVPN, AirVPN en zelfs PureVPN het (lees onze AirVPN-recensie).

Met gesplitste tunneling kun je wat verkeer door de VPN-tunnel sturen terwijl ander verkeer op je normale verbinding blijft. Het is bijvoorbeeld handig voor het maken van een back-up op volle snelheid terwijl het je torrenting beschermt.Daarom is de functie gebruikelijk bij onze beste VPN voor torrent-picks.

Overzicht van gebufferde VPN’s

Gebufferd VPN-logobuffered.com

Begint vanaf $ 412per maand Alle plannen

Algemeen

Betaalmethoden
PayPal, creditcard

Accepteert cryptocurrency

Gelijktijdige verbindingen
5

Ondersteunt split-tunneling

Onbeperkte Bandbreedte

Gratis proefversie beschikbaar

Restitutieperiode
30 dagen

Wereldwijd serverbedrag
39 locaties in 37 landen

Desktop-besturingssystemen
Windows, MacOS, Linux

Mobiele besturingssystemen
Android, iOS

Browser-extensies

Kan op routers worden geïnstalleerd

Streaming

Heeft toegang tot Netflix US

Heeft toegang tot BBC iPlayer

Heeft toegang tot Hulu

Heeft toegang tot Amazon Prime Video

Veiligheid

Coderingstypen
256-AES

VPN-protocollen beschikbaar
OpenVPN

Ingeschakeld bij opstarten van apparaat

Staat torrenting toe

Geen logboekbeleid

DNS-lektest doorstaan

Killswitch beschikbaar

Malware / adblocker inbegrepen

Ondersteuning

Live chat

E-mail ondersteuning
24/7 bereikbaar

Telefonische ondersteuning

Gebruikersforum

Kennis basis

Prijzen

Gebufferde VPN heeft geen lage tarieven – lees onze PIA-recensie om te zien hoe dat eruit ziet – maar het prijsschema is ook niet slecht. De grootste waarde komt met het langste abonnement, zoals bij de meeste VPN’s, maar de toevoeging van een optie van twee jaar maakt de prijzen aantrekkelijker.

Het maandelijkse abonnement is verschrikkelijk, net als bijna alle andere maandelijkse opties, zelfs bij de beste VPN-providers. Het is dezelfde prijs als CyberGhost (lees onze CyberGhost-recensie) maar met twee minder verbindingen. In tegenstelling tot CyberGhost, kunt u echter Buffered VPN op zoveel apparaten installeren als u wilt.

Het jaarplan is redelijk, maar er zijn goedkopere opties. TorGuard biedt bijvoorbeeld hetzelfde aantal verbindingen voor ongeveer $ 10 minder, zoals u kunt zien in onze TorGuard-recensie. Net als het maandabonnement ligt het rond de prijs die we van een VPN zouden verwachten.

Kiezen voor twee jaar biedt echter serieuze waarde. Voor slechts $ 20 extra krijgt u tweemaal de service, waardoor het maandelijkse tarief wordt verlaagd tot ongeveer $ 4. Het is niet zo goedkoop als bijvoorbeeld PureVPN, maar het komt ook niet met alle zorgen die service met zich meebrengt. Lees onze PureVPN-recensie om te zien wat we bedoelen.

Hoewel de optie van twee jaar veel waarde biedt, is het niet zonder gebreken. Buffered VPN heeft veel gemeen met NordVPN als het gaat om prijsbepaling, omdat beide u stimuleren om een ​​meerjarenplan aan te schaffen. Dat gezegd hebbende, in tegenstelling tot NordVPN, heeft Buffered VPN geen goedkope optie voor drie jaar om de line-up in evenwicht te brengen (lees onze NordVPN-recensie voor meer informatie).

Plannen worden 30 dagen terugbetaald, wat goed is, maar er is geen livechat, dus u moet uw terugbetaling ophangen aan e-mailcorrespondentie.

De betalingsmogelijkheden zijn standaard. Buffered VPN accepteert alle gangbare creditcards, PayPal en bitcoin. Hoewel bitcoin meestal de beste optie is voor anonimiteit, is het misschien de enige optie met gebufferde VPN. Lees verder in de sectie “privacy” voor meer informatie hierover.

Alle abonnementen worden geleverd met maximaal vijf gelijktijdige verbindingen, wat standaard is bij VPN-providers. Er is wat vervelende marketing over hoe andere providers ‘een hoger aantal verbindingen achter een premium abonnement vergrendelen’, wat meestal niet waar is. Over het algemeen zijn we hier tevreden, zo niet onder de indruk.

Gebruikers vriendelijkheid

Aanmelden voor Buffered VPN is een simpele aangelegenheid. Nadat u een abonnement heeft geselecteerd, moet u een e-mailadres, gebruikersnaam en wachtwoord invoeren en een betaalmethode selecteren. Buffered VPN zal u vragen om uw e-mail te verifiëren en u naar het configuratiescherm te leiden wanneer u het installatieprogramma kunt downloaden.

bufferedvpn-review-control-panel

De app is hetzelfde venster van smartphone-formaat dat VPN-gebruikers hebben leren kennen en waarderen. Nadat u zich heeft aangemeld, wordt u doorgestuurd naar het serverselectiescherm. Als u op een locatie klikt, wordt u verbonden.

bufferedvpn-review-interface

Helaas is er geen automatische verbinding. Een van de redenen waarom we ExpressVPN zo hoog beoordelen, is bijvoorbeeld vanwege hoe gemakkelijk het is om die eerste verbinding tot stand te brengen – lees onze ExpressVPN-recensie om de andere redenen te leren. Er is geen twijfel over mogelijk, tenzij je een enorme ‘aan’-knop in het midden van de interface niet kunt ontcijferen. Gebufferde VPN is niet zo geknipt.

Het aantal locaties is klein, waar we later op terugkomen, dus scrollen door de lijst is niet het ergste. U kunt ook naar een locatie zoeken met de zoekbalk bovenaan of een locatie favoriet maken met het hartpictogram. Servernavigatie is ongeveer standaard als het wordt.

Nadat u verbinding hebt gemaakt, toont Buffered VPN een scherm met uw verbindingsinformatie, inclusief uw realtime upload- en downloadsnelheden, de totale hoeveelheid overgedragen gegevens en uw nieuwe IP-adres. Er is ook een optie om je snelheid te testen onder het tabblad ‘tools’.

buffervpn-review-succesvol-verbinding

Je kunt de instellingen vinden door op het hamburgermenu in de rechterbovenhoek te klikken. Gebufferde VPN heeft daar veel opties, waarvan er vele geen speciale slot nodig hebben. U kunt bijvoorbeeld de app- en accountgegevens bundelen onder een tabblad ‘over’. Bovendien is de lay-out vervelend.

buffervpn-review-instellingen-menu

Het instellingenmenu is van bovenaf gevuld met informatie die de meeste mensen niet nodig hebben. In plaats van app-informatie, accountinformatie en het altijd vervelende tabblad ‘verwijs een vriend’ naar de onderkant te plaatsen, worden ze bovenaan geplaatst. Alsof het laden van het tabblad ‘een vriend doorverwijzen’ niet genoeg was, staat er ook een constante advertentie onderaan de interface waarin je wordt gevraagd hetzelfde te doen.

U vindt de nuttige informatie onderaan. De instellingsopties zijn schaars, waardoor u alleen dingen kunt wijzigen, zoals opstartinstellingen en of de app moet worden geminimaliseerd tot de lade wanneer deze is gesloten. De enige functie is de killswitch, die vreemd genoeg standaard is uitgeschakeld.

bufferedvpn-review-instellingen

Je kunt ook een firewall-test vinden in het hamburgermenu, dat niet wordt uitgelegd, maar dat zou moeten zijn, en een link naar de lokale logboekdirectory. Er is ook een optie om contact op te nemen met Buffered VPN in de applicatie, wat een leuke bijkomstigheid is.

Er zijn problemen met het gebruiksgemak van Buffered VPN, maar de applicatie voelt soepel aan. We zijn er geen fans van dat ze ons lastig vallen om mensen door te verwijzen naar de service of het beperkte aantal opties, maar de interface is vloeiend en responsief.

Snelheid

De snelheid van de gebufferde VPN is, in één woord, niet consistent. Vanwege zijn vlekkerige prestaties zal het niet tot de rangen van de snelste VPN’s behoren, maar afhankelijk van de locatie die u selecteert, bent u misschien blij met de resultaten. Hieronder vindt u de tabel met testresultaten. We hebben vijf locaties in het netwerk van Buffered VPN getest met speedtest.net.

Locatie: Ping (ms) Download (Mbps) Upload (Mbps)
Onbeschermd10160.4211.22
US Midwest434,918.6
Canada36140.439,98
Duitsland13018.097.33
Nederland136105.985.24
Japan213106.622,71

Als we de resultaten bekijken, is er een hoge mate van inconsistentie. Drie van de locaties zijn rocksterren, terwijl de andere twee verschrikkelijk zijn. Canada, Nederland en Japan zorgden voor het grootste deel van onze onbeschermde downloadsnelheid, maar Duitsland en het Amerikaanse middenwesten konden amper 10 procent teruggeven.

Dat betekent dat het netwerk van Buffered VPN niet over de hele linie is geoptimaliseerd. Sommige servers zijn buitengewoon snel, maar andere mogen niet eens in overweging worden genomen. Je zult moeten graven om een ​​locatie te vinden die werkt.

Positief was dat de latentie op alle servers laag bleef. Hoewel niet helemaal op het niveau van de beste VPN voor gaming, zou je hiervoor Buffered VPN kunnen gebruiken.

Veiligheid

De beveiliging van gebufferde VPN is standaard. Het maakt gebruik van AES 256-bit encryptie op uw verbinding met het OpenVPN-protocol. Hoewel dat volgens ons de gouden standaard is voor beveiliging, zijn er redenen waarom u andere VPN-protocollen wilt gebruiken. VPN-beveiliging is niet zo eenvoudig als kiezen wat iedereen gebruikt, en gebufferde VPN biedt u niet de flexibiliteit om uw beveiliging te veranderen.

Toch is voor de meeste mensen AES 256-bit met OpenVPN de perfecte combinatie. Je kunt het versleutelingsniveau of het specifieke cijfer niet veranderen zoals je kunt met TorGuard, maar AES 256-bit zou voldoende moeten zijn. U kunt leren waarom in onze beschrijving van codering.

Ondanks het gebrek aan opties doet Buffered VPN alles goed als het gaat om beveiliging. Het bevat een standaard killswitch, combineert AES 256-bit met OpenVPN en lekte geen DNS-verzoeken, ons oorspronkelijke IP-adres of WebRTC-informatie.

Privacy

Tijdens het aanmelden vraagt ​​Buffered VPN om een ​​gebruikersnaam, e-mailadres en wachtwoord. Hoewel niet zo privé als bijvoorbeeld Mullvad (lees onze Mullvad-recensie), is dat standaard voor VPN’s. Dat gezegd hebbende, na het aanmelden zagen we een tabblad in het configuratiescherm met de naam ‘Mijn gegevens downloaden’. Nieuwsgierig klikten we en werden ontmoedigd door wat we zagen.

Ondanks het nooit invoeren van een naam of adres, verzamelde Buffered VPN die informatie en registreerde het. Het rapport bevatte de volledige naam, adres en VPN-gebruiksrecords van uw recensent, hoewel we die informatie nooit expliciet hebben verstrekt. We kunnen alleen aannemen dat het is verzameld via PayPal, wat een grote inbreuk op de privacy is.

bufferedvpn-review-logs

Het privacybeleid is ook niet nuttig. Het onthult dat Buffered VPN uw factureringsnaam en adres verzamelt van een betalingsverwerker, maar het is begraven in een moeilijk te lezen document. Het maakt zich niet uit welke informatie, indien aanwezig, wordt verzameld tijdens VPN-gebruik.

Wat er ook wordt bewaard, één ding is duidelijk: als u zich zorgen maakt over uw privacy, mag u geen gebufferde VPN gebruiken.

Het document dat uw adres, naam, gebruikersnaam en factuurgegevens bevat, bevat ook uw VPN-gebruik. Hoewel het uw IP-adres niet toont, toont het wel het land waarmee u verbinding maakt, de server waarmee u verbinding maakt en de tijden waarop de verbinding werd geopend en gesloten.

Het feit dat uw IP-adres niet wordt weergegeven, maakt niet uit, aangezien uw fysieke adres is vastgelegd. Aangezien het rapport direct beschikbaar is in het configuratiescherm en binnen enkele seconden kan worden gegenereerd, hebben we ook twijfels over hoe veilig het is.

Voor alle duidelijkheid: Buffered VPN overtreedt geen wetten, maar de zakelijke praktijk in vergelijking met andere VPN’s is twijfelachtig. De zorg in Gibraltar, waar de server zich bevindt, is de wet op de gegevensbescherming van 2004. Er staat dat een bedrijf geen informatie kan verzamelen zonder geïnformeerde toestemming. U gaat ermee akkoord uw gegevens te verstrekken door de service te gebruiken, zoals beschreven in het privacybeleid.

Streamingprestaties

Gebufferde VPN werd door elk belangrijk streamingplatform op meerdere testlocaties geblokkeerd. Als je geïnteresseerd bent in streaming, gebruik dan een van onze keuzes uit onze beste VPN voor streaming-gids.

Onze beste VPN voor Netflix en beste VPN voor BBC iPlayer-gidsen zullen u ook goed van pas komen, aangezien Buffered VPN geen toegang heeft tot die platforms. Welke server we ook testten, we werden geconfronteerd met de gevreesde proxyfout. Ondanks dat je beweert dat je “kunt genieten van alle online content die je wilt” met de juiste service, is Buffered VPN verschrikkelijk als het gaat om streaming.

Serverlocaties

Gebufferde VPN heeft 39 locaties in 37 landen, wat een smalle spreiding is in vergelijking met andere VPN-providers – lees onze HideMyAss-recensie om te zien hoe een groot netwerk eruit ziet. De grote mediacentra van de wereld worden genoemd, maar het netwerk voelt nog steeds beperkend. Bovendien zijn er niet in elk land buiten de VS meerdere datacenters.

bufferedvpn-review-locaties

Buiten locaties in Australië, Singapore, Hong Kong, Zuid-Korea en Japan is Buffered VPN bijna exclusief voor Europa en de Verenigde Staten. Er zijn opties, maar niet veel. De meest exotische locatie, als het zelfs als zodanig kwalificeert, is Letland.

Klantenservice

Buffered VPN noemt zijn klantenservice als een van de beste in de branche en, naar onze ervaring, is het goed. De ondersteuningsmedewerkers zijn beleefd en behulpzaam en de kennisbank is uitgebreid, maar het gebrek aan livechat betekent dat kleine verduidelijkingen meer tijd kosten dan zou moeten.

E-mail is echter snel. We namen contact op met een basisvraag over serverlocaties en een vertegenwoordiger kwam binnen een paar uur terug. Ondanks dat het zo’n simpele vraag was, schreef de medewerker meerdere alinea’s om ons probleem aan te pakken. Dat is een goede klantenservice.

De kennisbank is enorm. Buffered VPN heeft voor bijna elk onderwerp een artikel, dat goed is voor het oplossen van problemen maar slecht voor navigatie. Er is geen zoekbalk en gezien het aantal artikelen dat beschikbaar is, betekent dit meestal dat u standaard het klassieke CTRL + F-plan moet gebruiken.

bufferedvpn-review-knowledgebase

We merkten tijdens onze tests dat er een knop voor livechat onderaan de kennisbank was. Er gebeurde echter niets toen we erop klikten, wat suggereert dat live chat er eerder was of in de toekomst zal komen.

Buiten de installatie- en probleemoplossingsgidsen heeft Buffered VPN secties voor zijn privacyblog, internetwoordenlijst, privacygids en zwendelalmanak. Deze bronnen zijn nuttig maar raar. De inhoud ziet eruit als iets dat meer geschikt is voor een beoordelingswebsite dan een VPN-service.

Het vonnis

Als het niet om de twijfelachtige gegevensverzameling ging, zou Buffered VPN een middenweg VPN zijn die opvalt met een uitstekende klantenservice. Gezien de inconsistentie in snelheid, het onvermogen om toegang te krijgen tot streamingplatforms en privacy-onvriendelijke handelspraktijken, is het moeilijk voor ons om een ​​aanbeveling te doen.

Bovendien is er niets bijzonders aan Buffered VPN. We hebben meer dan 40 VPN-beoordelingen, en dat is nog maar het oppervlak van de beschikbare opties. Zelfs als je de problemen met Buffered VPN negeert, doet het niets om op te vallen.

Wat vind je van Buffered VPN? Laat het ons weten in de reacties hieronder en, zoals altijd, bedankt voor het lezen.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me