ExpressVPN Review – Fast & Secure – Bijgewerkt 2020

ExpressVPN-beoordeling

ExpressVPN is naar onze mening de beste VPN die er is. Het is een snelle en veilige service die u gegarandeerd naar Netflix en andere streamingdiensten brengt, terwijl uw gegevens uit de buurt van nieuwsgierige blikken worden gehouden. Bekijk onze volledig bijgewerkte ExpressVPN-beoordeling voor alle details.


ExpressVPN-website

ExpressVPN-aanmelding

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-opties

ExpressVPN-volledige app

Vorige

De volgende

ExpressVPN staat consequent bovenaan onze beste VPN-vermeldingen en het is gemakkelijk in te zien waarom. Alles aan de service is rotsvast, van de snelheid tot de gebruikerservaring tot de beveiliging en privacy. Het staat ongetwijfeld aan de top van het spel, maar recente vernieuwingen voor concurrenten zoals NordVPN en CyberGhost beginnen ExpressVPN een run voor zijn geld te geven. 

In deze ExpressVPN-recensie nemen we oude gelovigen opnieuw uit om de veiligheid, snelheid, functies, gebruiksvriendelijkheid en meer te testen. Hoewel we ExpressVPN beschouwen als een snel en veilig virtueel privénetwerk, snijden we er in deze review niet aan in. Het krijgt nog steeds de volledige behandeling, van snelheidstests tot streamingprestaties. 

Je kunt de bloederige details hieronder lezen, maar in het kort is ExpressVPN nog steeds het beste van het beste. Zelfs in een elite-niveau met concurrenten zoals NordVPN en PIA, slaagt ExpressVPN erin om zich te onderscheiden met compromisloze snelheid en een no-nonsense gebruikerservaring. 

Als je meer een fan bent van hands-on testen dan van lezen, kun je ExpressVPN proberen met een 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie om onze claim op de proef te stellen. Als u zich vanaf het begin voor een jaar aanmeldt, krijgt u ook nog eens drie maanden gratis.

ExpressVPN Video Review

Sterke punten & Zwakke punten

Alternatieven voor ExpressVPN

Kenmerken

Hoewel ExpressVPN wordt geleverd met een aantal unieke goodies, zit het niet zo boordevol functies als CyberGhost of NordVPN. U mist bijvoorbeeld malwarebescherming en een adblocker die sommige andere VPN’s bevatten. 

Gezien hoe slecht deze extra’s meestal presteren, zijn we echter niet zo boos op de weglating van ExpressVPN. U zou hoe dan ook een tool uit onze beste antivirussoftwarelijst moeten gebruiken. 

ExpressVPN biedt in-app split-tunneling, die schokkend weinig VPN’s ondersteunen (lees onze StrongVPN-recensie voor een andere service die dat wel doet). Hoewel u elke VPN handmatig kunt instellen met split-tunneling, is het proces niet intuïtief en moeizaam. ExpressVPN maakt het gemakkelijk, zodat u rechtstreeks in de app kunt specificeren welke programma’s de VPN-verbinding gebruiken en welke niet.

expressvpn-split-tunneling

ExpressVPN is vrij snel over de hele linie, zoals we binnenkort zullen bespreken, maar niet alle locaties in het servernetwerk zijn gelijk. Gelukkig kun je snel een idee krijgen welke servers het beste zijn voor jouw locatie met de ingebouwde snelheidstest. ExpressVPN slaat zelfs uw snelheidstestresultaten op, zodat u ze later kunt raadplegen.

expressvpn-snelheidstest

U kunt de test uitvoeren op aanbevolen locaties, alle locaties of locaties binnen een specifieke regio. ExpressVPN biedt een downloadsnelheid, latentie en snelheidsindex voor elke service. 

Hoewel ze nuttig zijn als vergelijkingspunt, raden we niet aan om te veel aandacht te besteden aan de werkelijke cijfers. Op basis van onze tests zijn ze onnauwkeurig (meestal langzamer dan de werkelijke snelheid). Ze zijn echter relatief nauwkeurig wanneer ze met elkaar in verband staan. Als locatie A er sneller uitziet dan locatie B, is dat meestal het geval, zelfs als de specifieke nummers niet betrouwbaar zijn. 

Routers, browsers en consoles, oh my!

Als netwerktool kunt u een VPN gebruiken met elk apparaat dat op het internet is aangesloten, zolang u maar toegang heeft om de netwerkinstellingen van dat apparaat te configureren. Dat gezegd hebbende, een installatieprogramma gaat ver. ExpressVPN biedt installatieprogramma’s voor zowat elk denkbaar apparaat, zodat u uw gegevens veilig kunt houden, waar u ook bent. 

expressVPN-installatieprogramma's

Er wordt verantwoording afgelegd over de standaarden, met applicaties voor Windows, macOS, iOS en Android. Daarnaast ondersteunt ExpressVPN native ChromeOS via de Google Play Store, Fire TV en Kindle Fire, meerdere Linux-distributies en routers. 

Je kunt ook de MediaStreamer-functie van ExpressVPN gebruiken op Apple TV, Xbox One, PS4, PS3 en Xbox 360, hoewel het niet hetzelfde beschermingsniveau biedt (meer hierover in het gedeelte “streamen” hieronder). 

Als u de voorkeur geeft aan een handmatige aanpak, kan ExpressVPN hieraan voldoen. U kunt OpenVPN-configuratiebestanden downloaden voor het grootste deel van het ExpressVPN-netwerk, inclusief locaties in Noord- en Zuid-Amerika, Europa, Azië, het Midden-Oosten en Afrika. Hoewel het misschien ontmoedigend lijkt, is handmatig configureren niet zo erg, zolang je maar gemakkelijk toegang hebt tot de OpenVPN-client. 

Het enige dat u hoeft te doen, is het OpenVPN-configuratiebestand in uw client importeren. Het configuratiebestand bevat alle benodigde sleutels om uw account bij ExpressVPN te gebruiken. 

Buiten dat, hebt u mogelijk uw gebruikersnaam en wachtwoord nodig – gegenereerd door ExpressVPN – en importeert u de benodigde certificaten. Gelukkig is dat ook eenvoudig, want ExpressVPN bevat een .zip-bestand met alle benodigde sleutels en certificaten.

Overzicht van ExpressVPN-functies

ExpressVPN-logowww.expressvpn.com

Begint vanaf $ 666per maand Alle plannen

Algemeen

Betaalmethoden
PayPal, creditcard, Bitcoin

Accepteert cryptocurrency

Gelijktijdige verbindingen
5

Ondersteunt split-tunneling

Onbeperkte Bandbreedte

Gratis proefversie beschikbaar

Restitutieperiode
30 dagen

Wereldwijd serverbedrag
3000+

Desktop-besturingssystemen
Windows, MacOS, Linux, ChromeOS

Mobiele besturingssystemen
Android, iOS

Browser-extensies
Chrome, Firefox

Kan op routers worden geïnstalleerd

Streaming

Heeft toegang tot Netflix US

Heeft toegang tot BBC iPlayer

Heeft toegang tot Hulu

Heeft toegang tot Amazon Prime Video

Veiligheid

Coderingstypen
256-AES

VPN-protocollen beschikbaar
OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2

Ingeschakeld bij opstarten van apparaat

Staat torrenting toe

Geen logboekbeleid

DNS-lektest doorstaan

Killswitch beschikbaar

Malware / adblocker inbegrepen

Ondersteuning

Live chat
24/7 bereikbaar

E-mail ondersteuning
24/7 bereikbaar

Telefonische ondersteuning

Gebruikersforum

Kennis basis

Prijzen

Elke VPN-service heeft een zwakte, en voor ExpressVPN is dat de prijs. Hoewel het van oudsher de duurste service is uit onze VPN-beoordelingen, hebben dure opties zoals Hide.me en Astrill het er redelijker uit laten zien. Toch is ExpressVPN niet goedkoop en zijn er tal van goedkopere opties. 

De maandelijkse basisprijs is ongeveer $ 13. Maar zoals bij bijna alle VPN’s, bespaart u veel door u voor de lange termijn te abonneren. Een jaar kost ongeveer $ 100, wat geen slecht tarief is, hoewel we beter hebben gezien. PureVPN biedt, voor al zijn fouten, tot vijf jaar dienst, waardoor de maandelijkse prijs op slechts een paar dollar komt. 

Gelukkig worden de hoge kosten gecompenseerd door het no-nonsense teruggavebeleid van ExpressVPN, dat we binnen een minuut zullen bereiken. Hoewel u ExpressVPN in wezen een maand gratis kunt uitproberen, kunt u de VPN-service verder niet gratis gebruiken. Het heeft de lijst met onze beste gratis VPN’s niet gehaald, verslagen door opties zoals Windscribe. 

Wat betreft betaling biedt ExpressVPN u veel opties, waaronder PayPal, creditcards, regionale betalingssystemen en anonieme bitcoin-betaling. We hadden graag koude, harde contanten als betalingsoptie gezien – Mullvad biedt dat – maar toch biedt ExpressVPN u tal van manieren om te betalen, waarvan sommige anoniem zijn. 

ExpressVPN gelijktijdige verbindingen

Ongeacht de duur die u kiest, u kunt ExpressVPN op maximaal vijf apparaten tegelijk gebruiken. Dat is geen installatielimiet, let wel; u kunt ExpressVPN op zoveel apparaten installeren als u wilt. Er kunnen echter slechts vijf van die apparaten tegelijkertijd actief worden verbonden met de services van ExpressVPN. 

Het hebben van gelijktijdige verbindingen wordt vaak aangeprezen als een belangrijke specificatie van VPN’s, met services zoals ProtonVPN die tot 10 apparaten tegelijk aanbieden (lees onze ProtonVPN-recensie). In de praktijk is vijf echter meer dan genoeg. In een persoonlijk geval is het onwaarschijnlijk dat er op een bepaald moment meer dan een of twee apparaten op een netwerk zijn aangesloten.

Als je tegen de apparaatlimiet aanloopt, kun je ExpressVPN ook altijd op je router installeren. Zolang uw router is beveiligd, worden alle apparaten die op dat netwerk zijn aangesloten ook beschermd. De installatie is meer betrokken dan het uitvoeren van een installatieprogramma op Windows, maar met de handleidingen van ExpressVPN is het niet zo moeilijk. 

Heeft ExpressVPN een gratis proefversie?

Nu voor slecht nieuws. Helaas biedt ExpressVPN geen gratis proefperiode, althans niet in de traditionele zin. In tegenstelling tot Surfshark, dat een VPN-proefperiode van een week voor mobiele gebruikers biedt, moet je vooraf betalen als je ExpressVPN wilt gebruiken (lees onze Surfshark-recensie). Dat gezegd hebbende, als u niet tevreden bent, kunt u snel een terugbetaling krijgen. 

ExpressVPN biedt een 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie zonder vragen. Ongeacht de duur van uw aankoop, u kunt om welke reden dan ook binnen de eerste 30 dagen een volledige terugbetaling krijgen. Hoewel het niet zo lang is als de terugbetalingsperiode van 45 dagen van CyberGhost, is het vergelijkbaar met PIA (lees onze recensie over privé-internettoegang). 

Gebruikers vriendelijkheid

ExpressVPN is het perfecte voorbeeld van hoe een VPN zou moeten werken. Het aanmeldingsproces is net zo eenvoudig als het komt en de lokale applicatie biedt weinig hindernissen. Bij het vergelijken van ExpressVPN met een service als AirVPN, wordt het heel duidelijk waarom we de eerste in een andere competitie rangschikken (lees onze AirVPN-recensie). 

Beginnend met aanmelden, maakt ExpressVPN het gemakkelijk om een ​​account te krijgen, met een grote, rode knop “aan de slag” die u rond de site volgt. Op de afrekenpagina moet je een e-mailadres en je betalingsgegevens invoeren, maar dat is alles. Er is geen account aangemaakt of andere onzin om de ervaring te vertragen.

expressvpn-aanmelden

In plaats daarvan genereert ExpressVPN een activeringssleutel, die u na het downloaden in de applicatie moet invoeren. Bij niet-traditionele installaties, waarbij u de opdrachtregel moet gebruiken, biedt ExpressVPN een willekeurig gegenereerde gebruikersnaam en wachtwoord. 

Het belangrijkste hier is dat u geen inloggegevens hoeft te onthouden. Zodra ExpressVPN is geregistreerd op uw apparaat, blijft dat zo zolang u een account heeft. 

Iedereen kan de lokale applicatie gebruiken (tenzij het drukken op een voor de hand liggende ‘aan’-knop hoger is dan je salaris). ExpressVPN wijst u automatisch een “slimme locatie” toe, en hoewel u meer prestaties uit de dienst kunt halen door handmatig een locatie te kiezen, komt de “slimme locatie” redelijk dichtbij. Het enige wat u hoeft te doen is op de “aan” -knop te klikken en u bent binnen enkele seconden verbonden.

verbonden met expressvpn

Zodra u bent verbonden, toont ExpressVPN enkele links naar populaire websites – u kunt ook uw eigen instellen – hoewel we ze zelden gebruikten. Een VPN zou op de achtergrond moeten werken, en op dat vlak is ExpressVPN geweldig. 

We zijn echter enkele problemen tegengekomen bij het opstarten. Af en toe liep de verbinding vast, waardoor we een minuut of vijf zonder internet zaten. Die gevallen waren echter zeldzaam en gemakkelijk op te lossen door loskoppelen en opnieuw verbinden. 

De ExpressVPN Chrome-extensie gebruiken

ExpressVPN heeft zijn browserextensies enorm verbeterd sinds de laatste keer dat we het testten. In wezen is de Chrome-extensie ExpressVPN in uw browser, maar met een huis in uw adresbalk en een strakke, zwarte afwerking. Dezelfde regels zijn van toepassing: klik op de “aan” -knop om verbinding te maken, hetzij met de door u gekozen locatie of een “slimme locatie”.

expressvpn-browser-extensie

Buiten het eraan herinneren dat je de extensie kunt openen met een snelkoppeling – Ctrl + Shift + X, standaard – weerspiegelt de extensie de lokale app, zowel wat betreft bruikbaarheid als instellingen. De extensie koppelt eigenlijk aan uw lokale applicatie, dus welke instellingen u ook heeft, deze worden weerspiegeld in de extensie. 

Dat maakt de extensie echter niet overbodig. HTTPS Everywhere, HTML5 geolocation spoofing en een WebRTC blocker zijn ingebouwd, wat extra beveiliging en privacy biedt voor uw browser. 

ExpressVPN op Android

ExpressVPN behaalde de eerste plaats in onze beste VPN voor mobiele en beste VPN voor Android-gidsen, en het is gemakkelijk in te zien waarom. De desktop-applicatie ziet er op maat uit voor mobiel en het is niet verwonderlijk dat dezelfde interface aanwezig is op Android. Kies gewoon uw locatie, tik op de grote “aan” -knop, spoel en herhaal.

beste-vpn-voor-android-expressvpn

Je kunt de app natuurlijk downloaden via de Google Play Store (dat is de gemakkelijkste methode). ExpressVPN maakt de APK echter openlijk beschikbaar, zodat u ExpressVPN kunt gebruiken op geroote apparaten of beperkte versies van Android die anders geen toegang zouden hebben tot de volledige Google Play Store. 

Mobiele gebruikers hebben ook het voordeel van een gratis proefperiode van een week. Het is natuurlijk gekoppeld aan Google Pay, dus u moet waakzaam zijn om te annuleren als u uw abonnement niet wilt voortzetten. Toch is het een mooie aanbieding voor mobiele gebruikers en het geeft je een voorproefje van hoe ExpressVPN werkt zonder geld te besparen. 

Snelheid

ExpressVPN is de snelste VPN die we hebben getest, niet alleen gezien de snelheidstestgegevens dichtbij huis, maar ook in het buitenland. U kunt de cijfers die we tijdens deze beoordeling hebben verzameld in de onderstaande tabel zien, evenals ons testproces iets verderop.  

PlaatsPing
MevrouwDownloaden
MbpsUploaden
MbpsGemiddeld12915415,76
Onbeschermd8458.522.81
Chicago18125.2714,96
NewJersey (slimme locatie)42195.4518.57
Nederland137181,2817.6
Zuid-Afrika276127.088.06
Japan174140,919.62

Kijkend naar de downloadsnelheden, zijn we nooit onder de 125 Mbps gedaald, wat geen verrassing zou moeten zijn met onze onbeschermde snelheid van 458 Mbps. Het lijkt een zware daling, en dat is het ook al hebben we gemerkt dat er een grote initiële daling is bij het maken van de eerste verbinding, die ExpressVPN deelt met onder andere NordVPN en CyberGhost. 

De echte test is hoe de VPN snelheden op verschillende locaties afhandelt, en op dat vlak is ExpressVPN een winnaar. Na de eerste daling bleven we binnen hetzelfde snelheidsbereik, waar we ook naar de wereld tunnelden. De latentie bleef ook laag op alle locaties behalve Zuid-Afrika, daarom behoort ExpressVPN tot de beste VPN’s voor gaming. 

Als we zo dadelijk ingaan, laten we ExpressVPN de specifieke locatie kiezen, waarbij we eenvoudig het land specificeren om een ​​normaal gebruiksscenario na te bootsen. De enige uitzondering hierop was Chicago, dat we kozen omdat het het dichtst bij onze testlocatie lag. 

Interessant is dat de ‘slimme locatie’ in New Jersey veel betere download- en uploadprestaties had, hoewel de dichterbijgelegen server nog steeds won in termen van latentie. 

Hoe we onze ExpressVPN-snelheidstests hebben uitgevoerd

Om alles eerlijk te houden, hebben we de snelheden van ExpressVPN getest met OpenVPN UDP op een bekabelde verbinding. Voordat we onze cijfers namen, hebben we de onbeschermde snelheid van onze verbinding getest om de relatieve prestatiedaling te meten bij verbinding met de VPN-service. Hoewel u mogelijk sneller of langzamer internet heeft, moet de snelheidsdaling ongeveer hetzelfde zijn. 

Onze cijfers zijn echter niet wettelijk. Zoals we in de volgende sectie zullen bespreken, ondersteunt ExpressVPN een breed scala aan protocollen, die elk uw prestaties en beveiliging op de een of andere manier zullen beïnvloeden. 

OpenVPN is de standaard voor zowat elke VPN-service die er is en is wat we gebruiken om providers universeel te vergelijken, dus daar hebben we mee getest. U zou echter hogere cijfers moeten zien met protocollen zoals IKEv2 en L2TP, als u ervoor kiest om ze te gebruiken. 

Wat betreft locaties, we hebben het land gekozen, maar niet de specifieke VPN-server, waardoor ExpressVPN de beste server voor de klus kon kiezen. De enige uitzondering hierop is de locatie in Chicago, waarvoor we cijfers hebben verzameld om te vergelijken met de ‘slimme locatie’ in New Jersey.

Veiligheid

98% – Uitstekend

Beveiliging met ExpressVPN is ongeveer net zo goed als het komt. Uw verbinding wordt meestal tot stand gebracht met OpenVPN met UDP als transportprotocol, dat gepaard gaat met AES-256-codering (lees de beschrijving van de codering voor meer informatie). Er zijn andere protocollen beschikbaar, hoewel OpenVPN meestal de beste optie is. 

De andere opties zijn IKEv2, dat geweldig is voor mobiele verbindingen, en L2TP / IPSec, wat een goede keuze is voor situaties met een laag risico. PPTP is ook beschikbaar, maar we raden het niet aan om het te gebruiken (lees ons VPN-protocoloverzicht om te zien waarom). Ten slotte is er OpenVPN met TCP, waar we binnen een minuut op terugkomen.

ExpressVPN is mogelijk op voorraad, maar dat betekent niet dat het niet veilig is. OpenVPN en AES-256 is het geheim van een veilige verbinding, en dat is wat ExpressVPN uit de doos rockt. Toch hadden we graag een soort ingekapseld OpenVPN-protocol gezien, zoals het VyprVPN biedt (lees onze VyprVPN-recensie). 

Toch valt niet te ontkennen dat ExpressVPN een veilige VPN is. In de app vind je snelle links naar DNS-, IP- en WebRTC-linktests, evenals IPv6-lekbescherming. We hebben getest met de tools van ExpressVPN, evenals die van onszelf, en hebben geen IP-, WebRTC- of DNS-lekken gevonden. 

Torrenting met ExpressVPN

U kunt gemakkelijk torrent met ExpressVPN, hoewel we u eraan moeten herinneren dat het torreren van auteursrechtelijk beschermde inhoud in de meeste landen illegaal is. Maar als je zin hebt om over de digitale zeeën te zeilen, zal ExpressVPN je beschermen. Het stond zelfs in de buurt van de top van onze beste VPN voor torrent-gids. 

Hoewel een gebrek aan peer-to-peer-servers de ervaring belemmert, maakt de hoge beveiliging en compromisloze snelheid van ExpressVPN het een ideale keuze om torrent-bestanden snel en veilig te downloaden. 

Als je zin hebt in het streamen van films en tv-programma’s van bijvoorbeeld dubieuze websites, is ExpressVPN daar ook een goede keuze (lees onze Kodi-gids als dat klinkt als jouw ding). 

ExpressVPN-beveiliging in China en andere landen met een hoog risico

Een van de belangrijkste redenen om een ​​VPN te gebruiken, is het omzeilen van censoren in risicolanden zoals China. Hoewel internetcensuur in een of andere vorm in de meeste landen over de hele wereld een probleem is, zijn sommige erger dan andere, waarbij landen als China, Rusland, Egypte en Iran bijzonder nare overtreders zijn. 

Gelukkig is ExpressVPN een van onze beste VPN’s voor China en kan het elke vorm van censuur omzeilen. Daar zijn twee redenen voor, de eerste is OpenVPN met TCP. OpenVPN verschijnt als een normale internetverbinding, maar als een censor het signaal opvangt wanneer u UDP gebruikt, kunnen ze het monitoren zonder dat u het weet. 

Aan de andere kant biedt TCP pakketbevestiging. Het gaat langzamer, maar u weet of uw pakketten gaan waar u naartoe wilt. Als een censor uw pakketten zou onderscheppen, zou deze de bestemming niet bereiken en ontvangt u geen bevestiging terug. Dat betekent dat uw verbinding beschermd is. 

Er zijn andere factoren die ExpressVPN tot een solide keuze maken in risicovolle situaties, waaronder de kill-schakelaar, DNS-instellingen en IPv6-lekbescherming. Voor ons is perfecte voorwaartse geheimhouding echter het belangrijkste beveiligingskenmerk voor situaties met een hoog risico. Kortom, PFS beschermt een netwerksnuffelaar tegen het gebruik van één coderingssleutel om al het historische verkeer te decoderen. 

ExpressVPN genereert een nieuwe sleutel elke keer dat u verbinding maakt, of als u gedurende een lange periode verbonden bent, elke 60 minuten. Zelfs als iemand je verbinding zou kunnen onderscheppen, zou hij hoogstens een uur geschiedenis kunnen zien.

Wat betreft VPN-blokkades – waar China berucht om is – er is weinig dat ExpressVPN kan doen om ze te voorkomen. ExpressVPN heeft echter een lange geschiedenis van het oplossen van blokkades wanneer ze zich voordoen. 

Privacy

100% – Uitstekend

ExpressVPN heeft een privacybeleid zonder logboeken. Kort gezegd betekent dit dat het niets over u, uw browsegeschiedenis of uw VPN-verbinding weet. Er is een basisverzameling die plaatsvindt, maar ExpressVPN is daar heel duidelijk over in haar privacybeleid, in plaats van simpelweg te liegen om de claim “geen logs” te bereiken (kijkend naar jou, IPVanish).

Laten we beginnen met wat niet is verzameld. ExpressVPN weet niets van de IP-adressen die verbinding maken met zijn servers, noch van de DNS-vragen die de gebruikers verzenden. Kortom, ExpressVPN weet misschien dat een gebruiker is verbonden met een van zijn servers, maar het heeft geen informatie over wie die gebruiker is, met welke server ze zijn verbonden of wat ze doen terwijl ze zijn verbonden. 

Zoals hierboven vermeld, implementeert ExpressVPN ook perfecte voorwaartse geheimhouding, wat betekent dat uw browsegegevens elk uur worden vernieuwd. Zelfs als ExpressVPN uw browsegegevens zou loggen, zou het slechts tot een uur van die gegevens kunnen bekijken. De kans dat uw browsegegevens worden verzameld is ook erg laag, aangezien ExpressVPN is gevestigd op de Britse Maagdeneilanden. 

De Britse Maagdeneilanden hebben enkele van de beste privacywetten ter wereld, zonder wetten voor het bewaren van gegevens. Bovendien kunnen normale rechtbanken op de Britse Maagdeneilanden bedrijven niet dwingen om records te produceren, in tegenstelling tot de VS. De enige manier waarop de overheid uw browsegegevens kan zien, is als een bevel van het Britse Hooggerechtshof van de Maagdeneilanden komt, en zelfs dan heeft ExpressVPN niets te overhandigen. 

Nu voor wat ExpressVPN verzamelt. Wanneer u bent verbonden met de service, kan ExpressVPN de app-versie zien, of de verbinding is gelukt of niet en de hoeveelheid overgedragen gegevens. Het tijdstip van de verbinding, het oorspronkelijke IP-adres, het bestemmings-IP-adres en de browsegeschiedenis van de gebruiker worden echter niet geregistreerd of gecontroleerd. 

Hoe veilig zijn uw gegevens bij ExpressVPN?

Kortom, uw informatie is veilig bij ExpressVPN. Alleen het privacybeleid vermeldt duidelijk alle persoonlijke informatie die kan identificeren dat u niet wordt gecontroleerd of opgeslagen door ExpressVPN. Bovendien biedt de locatie op de Britse Maagdeneilanden bescherming tegen buitenlandse rechtbanken en wetten.

Wat betreft wat wordt verzameld, houdt ExpressVPN heel weinig bij, net genoeg om te helpen in het geval dat uw versie van de app problemen ondervindt. Deze anonieme verzamelde informatie wordt alleen gebruikt voor diagnostiek, niet voor verkoop, en je kunt die verzameling zelfs uitschakelen in de instellingen van ExpressVPN.

Streamingprestaties

100% – Uitstekend

ExpressVPN is een streamingmonster. Hoewel het geen streaming-specifieke servers zoals CyberGhost-aanbiedingen mist, zullen de meeste serverlocaties inbreken in Netflix, Hulu, Amazon Prime Video en BBC iPlayer. We hebben ExpressVPN ook een draai gegeven met Kodi, en nadat we het hadden uitgeprobeerd, hebben we het bekroond als de beste VPN voor Kodi. 

Hulu en Amazon Prime Video waren een beetje gevoelig op basis van onze tests, wat geen verrassing mag zijn (deze services zijn over het algemeen moeilijk voor VPN’s, zoals je kunt zien in onze beste VPN voor Hulu en beste VPN voor Prime Video-gidsen). ExpressVPN brak ook in bij Disney +, BBC iPlayer en CBS All Access. 

ExpressVPN gebruiken met Netflix

ExpressVPN komt echt goed tot zijn recht met Netflix. We hebben getest op 10 serverlocaties en slechts twee hebben een proxyfout geretourneerd. ExpressVPN heeft de concurrentie consequent verslagen in onze beste VPN voor Netflix-gids, en onze testen in deze ExpressVPN-review bevestigen dat alleen maar. Als je op zoek bent naar een Netflix VPN, wordt het niet veel beter dan ExpressVPN. 

MediaStreamer

ExpressVPN staat op de eerste plaats in onze beste VPN voor streaming-gids, en dat is niet alleen omdat het gemakkelijk toegang heeft tot verschillende platforms. Als je verbinding relatief veilig is of als je een apparaat hebt dat normaal gesproken geen VPN ondersteunt, kun je MediaStreamer gebruiken. Deze tool voegt de geografische spoofing-voordelen van een VPN toe zonder de overhead voor codering. 

Het lijkt een beetje op een proxy, omdat het geen extra codering voor uw verbinding biedt (lees onze VPN versus proxy versus Tor-handleiding voor meer informatie). Hoewel dat betekent dat uw verbinding minder veilig is, betekent dit ook dat deze veel sneller is. Met MediaStreamer kun je met elk apparaat inbreken in zowat elk streamingplatform op elke locatie. 

Serverlocaties

95% – Uitstekend

ExpressVPN is geen NordVPN als het gaat om serverlocaties, maar het verslaat zowat elke andere VPN. Meer dan 3.000 servers beslaan 160 VPN-serverlocaties in 94 landen. Het maakt niet uit of je in New York of Kenia bent, je hebt een VPN-server bij je in de buurt. 

Bovendien ondersteunen alle serverlocaties OpenVPN met minimaal UDP, hoewel veel alle protocollen van ExpressVPN ondersteunen. 

Er zijn tal van VPN-services met veel servers. De verspreiding van ExpressVPN is het meest indrukwekkend. Het omvat de mediacentra van de wereld, waaronder de Verenigde Staten, het VK en bijna alle landen in Europa. In tegenstelling tot andere VPN’s is ExpressVPN echter ook aanwezig in Zuid-Amerika, het Midden-Oosten en Afrika.

expressvpn-server-locaties

Niet al deze locaties hebben bare-metal-servers, een feit waar ExpressVPN erg voor is. Meer afgelegen locaties – zoals Monaco, Isle of Man en Sri Lanka – worden verkregen via virtuele servers, waarvan de meeste via Nederland lopen. Op dezelfde manier bereikt de HideMyAss VPN zijn enorme servernetwerk. 

Klantenservice

95% – Uitstekend

Als je hulp nodig hebt, kun je contact opnemen met ExpressVPN via live chat of e-mail, hoewel we de voorkeur geven aan de eerste. Tijdens onze beoordeling hebben we een handvol keren contact opgenomen om live te chatten en we kregen elke keer snel een reactie. Ze waren niet de meest technische antwoorden, maar voor vragen op het oppervlak doet live chat het goed. 

expressvpn-live-chat

E-mail is er voor het zware werk, hoewel je een paar uur moet wachten voordat je iets hoort. Hoewel dit veel sneller is dan de meeste andere VPN’s, is livechat nog steeds de beste optie voor de meeste vragen. Maar als u op een dieper niveau met een ondersteuningsmedewerker wilt spreken, is e-mail een optie. 

De contactmogelijkheden zijn prima, maar we houden veel meer van de zelfhulpbronnen. Ondersteuningsbronnen zijn onderverdeeld in twee categorieën: artikelen voor probleemoplossing en instructies. ExpressVPN behandelt zowat elk mogelijk onderwerp, van installatie-instructies voor je Kindle Fire tot het oplossen van artikelen over specifieke foutcodes. 

expressvpn-knowledgebase

Van de partij zijn de installatiehandleidingen het meest indrukwekkend. Zelfs als ExpressVPN geen speciale app heeft voor het platform waarop je het wilt installeren, heeft het waarschijnlijk een installatiehandleiding. Dat omvat de browserextensie, niet-traditionele Linux-installaties en zelfs BlackBerry-gidsen. 

We hebben veel VPN’s gezien met behoorlijke directe ondersteuning, en hoewel ExpressVPN iets sneller en iets grondiger is, is de directe ondersteuning geen competities beter dan de concurrentie. De zelfhulpbronnen onderscheiden ExpressVPN echter van het pakket.

Het vonnis

We hebben de limieten van ExpressVPN keer op keer getest en na elke evaluatie komen we tot dezelfde conclusie: het is gewoon de beste VPN-optie. 

Concurrenten zoals NordVPN en CyberGhost komen heel dichtbij in termen van snelheid, beveiliging en bruikbaarheid, en ze verslaan zelfs ExpressVPN in functies. ExpressVPN is echter nog steeds de snelste en hoewel de concurrentie een lange weg heeft afgelegd qua bruikbaarheid, is het nog steeds het gemakkelijkst te gebruiken. 

We hebben echter genoeg geprezen. We raden aan ExpressVPN een kans te geven met de gratis proefperiode voor mobiel of 30 dagen niet-goed-geld-terug-garantie om te zien hoe je het leuk vindt. Laat ons uw ervaringen weten in de onderstaande opmerkingen en, zoals altijd, bedankt voor het lezen. 

Veelgestelde vragen over ExpressVPN

  • Is het veilig om ExpressVPN te gebruiken?

    Ja, het is veilig om ExpressVPN te gebruiken. Deze VPN maakt gebruik van OpenVPN met AES-256 encryptie, waardoor je verbinding vrijwel onmogelijk te kraken is. Bovendien implementeert ExpressVPN een privacybeleid zonder logboeken en perfecte voorwaartse geheimhouding, zodat uw surfgewoonten alleen bij u bekend zijn.

  • Hoeveel kost ExpressVPN?

    ExpressVPN kost $ 12,95 per maand, maar u kunt besparen door u voor een langere periode te abonneren. Het jaarlijkse abonnement kost bijvoorbeeld $ 99,95. Ongeacht de duur die u kiest, alle abonnementen van ExpressVPN worden geleverd met maximaal vijf gelijktijdige verbindingen en een geld-terug-garantie van 30 dagen.

  • Hoe annuleert u ExpressVPN?

    U kunt ExpressVPN annuleren door naar “mijn account” op de startpagina te gaan en op “abonnementsinstellingen” te klikken. Van daaruit kunt u automatisch verlengen uitschakelen, zodat er geen kosten in rekening worden gebracht voor uw volgende termijn. Als u profiteert van het restitutiebeleid van de VPN, moet u contact opnemen met ondersteuning via livechat.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me